Bieg Powstania 2017


Legenda:

 - odpowiednio opłacony start w biegu

NUMER START. - przydzielony numer startowy (numer jest przydzielany w momencie odbioru pakietu)

Wybierz pierwszą literę nazwiska:

A | Ą | B | C | Ć | D | E | Ę | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | Ń | O | Ó | P | Q | R | S | Ś | T | U | V | W | X | Y | Z | Ź | Ż

NUMER START. IMIĘ NAZWISKO OPŁATA MIASTO ROK UR. TYP BIEGU
4879 YOUSRY ABDALLAH Warszawa 1948 10km
6591 LESZEK ABELSKI Mińsk Mazowiecki 1960 10km
2068 PHILIPPE ABRAHAM Warszawa 1974 10km
8288 JONATS ABRAHAN Warszawa 1968 10km
216 MAGDALENA ABRAMCZYK ZĄBKI 1978 10km
7236 RAFAŁ ABRAMCZYK WARSZAWA 1979 10km
1731 JAKUB ABRAMIUK Lublin 1984 10km
4244 ROBERT ABRAMOWSKI Warszawa 1980 10km
420 KATARZYNA ABUCEWICZ Pruszków 1975 5km
376 KLAUDIA ABUCEWICZ Pruszków 1998 5km
1663 AGNIESZKA ADACH Warszawa 1985 10km
2860 NICOLAS ADAM Zurich 1982 10km
1235 RAFAŁ ADAMCZAK Międzyrzecz 1977 10km
5189 BARBARA ADAMCZUK Warszawa 2000 10km+pasta
5188 MAREK ADAMCZUK Warszawa 1974 10km+pasta
1238 ADRIAN ADAMCZYK Radzyń Chełmiński 1990 10km
1240 AGNIESZKA ADAMCZYK KIELCE 1984 10km
6045 AGNIESZKA ADAMCZYK Warszawa 1980 5km
4698 ARTUR ADAMCZYK Otrębusy 1983 5km
1241 DANUTA ADAMCZYK Kielce 1964 10km
1242 ELWIRA ADAMCZYK Jędrzejów 1993 10km
8876 ELŻBIETA ADAMCZYK Warszawa 1960 5km
1236 JOANNA ADAMCZYK Jędrzejów 1972 10km
7221 JULIAN ADAMCZYK Warszawa 1988 10km
2996 KATARZYNA ADAMCZYK Szczecin 1995 5km
589 KRZYSZTOF ADAMCZYK Ożarów Mazowiecki 1967 10km
1237 LUCYNA ADAMCZYK Kielce 1965 10km
1239 MARIUSZ ADAMCZYK Kielce 1961 10km
7503 PAWEŁ ADAMCZYK Kajetany 1986 10km+pasta
5949 PIOTR ADAMCZYK Radom 1990 5km
5966 SZYMON ADAMCZYK Skierniewice 1988 10km
4036 LUDWIK ADAMEK Warszawa 1983 10km
7137 MARCIN ADAMEK Góra Kalwaria 2002 10km
7136 MICHAŁ ADAMEK Buczynów 1999 10km
1243 PAWEŁ ADAMEK Wroclaw 1988 10km
3288 WIESŁAW ADAMEK Warszawa 1970 10km
3414 ARKADIUSZ ADAMIAK Ciechanów 1998 10km
4570 PAWEŁ ADAMIAK Warszawa 1966 5km
3413 ROBERT ADAMIAK Ciechanów 1969 10km
6672 PRZEMYSŁAW ADAMIEC Wołomin 1991 10km
1244 ANDRZEJ ADAMKIEWICZ Płock 1957 10km
5662 MARCIN ADAMKIEWICZ Warszawa 1980 10km
8435 MICHAŁ ADAMKIEWICZ Sochaczew 1995 5km
8437 MIROSŁAW ADAMKIEWICZ Sochaczew 1967 10km
7104 JOANNA ADAMOWICZ Warszawa 1996 5km
7345 KRZYSZTOF ADAMOWICZ Warszawa 1970 5km
4476 MAGDALENA ADAMOWICZ Warszawa 1992 10km
8374 PRZEMEK ADAMOWICZ Warszawa 1985 10km
8881 BEATA ADAMSKA Grójec 1989 10km
9097 ADAM ADAMSKI Bierutów 1961 10km
6468 JACEK ADAMSKI Otwock 1986 10km
1246 KACPER ADAMSKI Sieradz 1990 10km
1245 KRZYSZTOF ADAMSKI Smolec 1979 10km
1248 KATARZYNA ADAMUS Piaseczno 1978 10km
334 MARCIN ADAMUS Warszawa 1980 10km
1247 PAULINA ADAMUS Rokiciny 1997 10km
1249 DARIUSZ ADRJAN Oprzężów 1960 10km
1845 SEBASTIAN AFFEK Warszawa 1988 5km
8434 MONIKA AINSCOUGH Skierniewice 1976 10km
1213 ELA AJZAK Józefów 1977 10km
2298 ARKADIUSZ AKSIUCIK Warszawa 1981 10km
2835 RADOSŁAW ALBREWCZYŃSKI Warszawa 1991 10km
9403 ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ Pabianice 1979 10km
6259 PIOTR ALEKSANDROWICZ Skierniewice 1973 10km
313 MARCIN ALEKSIŃSKI Warszawa 1977 10km
6433 MARCIN ALEKSIUK Siedlce 1986 10km
1250 GRZEGORZ ALFUT Sierpc 1961 10km
7377 BRAHIM ALLAOUI OUADI Warszawa 1988 10km
1251 SALMA AMARIN Warszawa 1982 10km
2100 DANIEL AMBROZIAK Warszawa 1988 10km
7482 DAWID AMBROZIAK Pruszków 1993 10km
1252 MARCIN AMBROZIAK RYN 1985 10km
3422 SYLWIA AMBROZIAK ŁOWICZ 1975 10km
3421 ZBIGNIEW AMBROZIAK Łowicz 1972 10km
1253 LECH AMBRZYKOWSKI Warszawa 1977 10km
2359 MARIUSZ AMPULSKI NASIELSK 1981 10km+pasta
2386 MARCIN AMROSZ Warszawa 1989 5km
2813 JAREK ANASZEWICZ Warszawa 1983 10km
9356 PIOTR ANDRAKA Kraków 1966 10km
5078 MAGDA ANDREJCZUK Warszawa 1986 10km
3123 ARKADIUSZ ANDRUCZYK Warszawa 1974 5km
3122 KATARZYNA ANDRUCZYK Warszawa 1974 5km
6429 GABRIELA ANDRUKOWICZ Warszawa 1979 5km
2695 ALEKSANDER ANDRUSZKIEWICZ Zielonka 1963 10km
3857 MAŁGORZATA ANDRUSZKIEWICZ Gdynia 1980 5km
1254 RAFAŁ ANDRYSZCZYK Kowale Oleckie 1986 10km
2881 DARIUSZ ANDRZEJCZAK WARSZAWA 1982 10km
6308 OLGA ANDRZEJCZAK warszawa 1992 5km
2099 PIOTR ANDRZEJCZAK Warszawa 1982 5km
237 MARTA ANDRZEJEWSKA Boszkowo 1993 5km
1255 PRZEMEK ANDRZEJEWSKI Warszawa 1985 10km
922 TADEUSZ ANDRZEJEWSKI WARSZAWA 1933 10km
9208 AGNIESZKA ANDRZEJUK Warszawa 1983 10km
1257 ŁUKASZ ANGULSKI Łódź 1991 10km
1256 ZBIGNIEW ANGULSKI Warta 1969 10km
5874 KAROLINA ANIELAK Warszawa 1988 10km
8220 GABRIEL ANIOŁ Warszawa 1990 10km
2387 JUSTYNA ANIOŁ Warszawa 1988 5km
8221 MICHAŁ ANIOŁ Warszawa 1986 10km
7016 SŁAWOMIR ANIOŁ Opoczno 1984 10km
8561 HENRYK ANISZEWSKI Parma (gm.Łowicz) 1958 10km
2048 MICHAŁ ANISZEWSKI Stanisławów Pierwszy 1989 5km+pasta
2449 DAWID ANTCZAK Sieradz 1997 10km
4252 JOLANTA ANTCZAK Warszawa 1973 10km
1258 SZYMON ANTCZAK PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1988 10km
214 KATARZYNA ANTONIAK WARSZAWA 1983 5km
5563 BARBARA ANTONIAK-DRABAREK Pruszków 1986 10km
5886 MACIEJ ANTONOWICZ Kosewko 1983 10km
4788 DAWID ANTOS Polesie 1991 10km
5247 MACIEJ ANTOS Warszawa 1976 10km
5405 TERESA ANTOS-RICHOZ Bełchów 1958 10km
2130 WŁODEK ANUSZKIEWICZ Warszawa 1961 5km+pasta
4789 KAMIL ANYSZEWSKI Polesie 1988 10km
1259 GRZEGORZ ANYSZKO ŚWIEBODZIN 1969 10km
7782 ANGELIKA APANOWICZ Warszawa 1975 10km+pasta
7781 PIOTR APANOWICZ warszawa 1974 10km+pasta
2800 DAWID APRIASZ Warszawa 1992 10km
1260 KRZYSZTOF ARASIM Warszawa 1978 10km
7239 PAWEŁ ARCZEWSKI Warszawa 1969 5km
6890 IMRAN ARIF Warszawa 1984 5km
767 MARTYNA 2 ARMIŃSKA WARSZAWA 1991 5km
1261 ADRIAN ARROYO Warszawa 1983 10km
1623 ANGELIKA ARTER- KRZYŻEK Kraków 1986 10km
1262 SEBASTIAN ARTWICHT Siedlce 1977 10km
6655 GRZEGORZ ARTYMIAK Warszawa 1987 5km
8707 OLAF ARTYMIUK Warszawa 1984 5km+pasta
3695 ARKADIUSZ ARTYSZUK Legionowo 1978 10km
5179 ELIZA ASENDY Warszawa 1980 10km
7096 JOANNA ASIUKIEWICZ Warszawa 1990 5km
5759 MARCIN ASŁANOWICZ Warszawa 1975 5km
5760 PAULINA ASŁANOWICZ Warszawa 1974 5km
2423 MARCIN ASTRABAS Ząbki 1974 5km
2424 OSKAR ASTRABAS Ząbki 2004 5km
8562 OLGA ATKONIS Piaseczno 1990 5km
3669 ANNA AUGUSTOWSKA Warszawa 1972 5km
9108 EWA AUGUSTOWSKA Kalisz 1981 10km
6297 ANNA AUGUSTYNIAK Warszawa 1959 10km
7635 ANNA AUGUSTYNIAK Warszawa 1985 10km
5451 BOGDAN AUGUSTYNIAK Warszawa 1964 10km
6298 BOGUSŁAW AUGUSTYNIAK Warszawa 1959 10km
1263 DAMIAN AUGUSTYNIAK Warszawa 1991 10km
3872 KAROL AUGUSTYNIAK Sieradz 1991 10km
4463 KRZYSZTOF AUGUSTYNIAK Warszawa 1971 5km
2696 MARIOLA AUGUSTYNIAK Marki 1972 5km
7090 RAFAŁ AUGUSTYNIAK Pruszków 1990 10km
1264 IWONA AUGUSTYŃSKA Warszawa 1990 10km
603 JANUSZ AULEYTNER WARSZAWA 1975 10km
2600 DOROTA AURZECKA Zamość 1986 10km
2598 MICHAŁ AURZECKI Zamość 1985 10km
8958 ADRIEN AVEZARD WARSZAWA 1982 5km
Koniec